Геомагнитна буря ще удари България в началото на ноември. Това съобщиха от Националния институт по геофизика, геодезия и география към БАН.
Смущение в магнитното поле се очаква да има през уикенда на 5-6 ноември. Изригвания се очакват още на 10-и, 18-и и 25 ноември.
Зареждане ...


11:09 / 01.11.2022
497






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.