Ако регулаторите бъдат попълнени по стария начин, отново ще бъдат неспособни. Това заяви депутатът от "Продължавам Промяната-Демократична България" Мартин Димитров.
"Много е тъжно, че Борисов не си признава, че регулаторите, каквито са в момента, които той назначи заедно с БСП и ДПС, се провалят в много важни свои дейности. Оттам са и по-високите цени, оттам идва и проблемът, че не се атакуват картелните споразумения. Ако бъдат попълнени по същия начин, по който се избираха в миналото, ще бъдат същите неспособни регулатори", категоричен бе пред Нова нюз народният представител.
Зареждане ...


11:38 / 05.02.2025
950





aahasfer
на 05.02.2025 г.
маЛтинчо,такива като тебе отвратиха хората от *демократичната идея* и ти лично докара партийката си до кошчето за боклук!Видяхме колко сте кадърни - за две години е**** мамата на икономиката!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.