Лекарите от УМБАЛ "Св. Георги" са оптимистично настроени за състоянието на машиниста, който пострада, след като влака от София за Бургас по Подбалканската линия, се удари в скала в района на Розино. Това съобщиха за Sofia24.bg от лечебното заведение. Машинистът е контактен и с травми в областта на гръбнака.

В момента му се правят изследвания, снимки, скенер, а специалистите правят най-доброто за пациента.