Лекари, медицински сестри, фелдшери, шофьори на линейки и санитари от центровете за спешна медицинска помощ от цялата страна се събират на национален протест в сряда, 19 октомври, пред Министерството на здравеопазването.
Поводът за недоволството е ниските трудови възнаграждения, които получават медиците.
Организатор на протеста е Национален синдикат "Защита".
Зареждане ...


09:25 / 17.10.2022
961






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.