Преди минути медицински хеликоптер излетя от УМБАЛ-Бургас с малкия Марти, пострадал тежко при инцидента с АТВ в Слънчев бряг преди десетина дни, видя "Фокус".
За намеренията първи съобщи бащата на Сияна - Николай Попов.
Малчуганът бе транспортиран към София, където ще продължи лечението му в специализирана клиника - детската реанимация на УМБАЛСМ "Пирогов".
Майката на Марти - Христина, все още е в тежко състояние, като бургаските лекари продължават да полагат всички възможни усилия, за да спасят живота ѝ.
"Фокус" припомня, че обвиняемият за трагедията в Слънчев бряг - полицейският син от Несебър Никола Бургазлиев, бе пратен в ареста след протест на прокуратурата.
Зареждане ...


13:59 / 25.08.2025
1663






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.