Мъж е бил транспортиран с медицинския хеликоптер от Благоевград до София, предаде репортер на "Фокус".
Въздушната линейка е извикан заради мъж над 50-години. Преди два дни той беше приет в благоевградска болница. Съобщил е, че е паднал и се е ударил преди около седмица. Нямал е видими травми.
Днес се е влошил и при скенер са установили, че има субдурален хематом.
Зареждане ...


12:49 / 21.05.2025
956




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.