Отказът в Народното събрание да се влиза със зелен сертификат не е толкова странно, колкото срамно. Това каза министърът на културата Велислав Минеков пред журналисти в парламента.
Според него това не трябва да се случва.
"Извинявайте, но навсякъде е този зелен сертификат. И в чужбина е така. В Германия, във Франция не можете да влезете в улично кафене, отвън не може да седнете. Не знам какво се е случило, за да ни освободят от задължение", каза той.
Зареждане ...


09:42 / 08.12.2021
599







Металург
на 08.12.2021 г.
А не е ли срамно един министър рано сутрин да идва в Народното събрание явно почерпен.
бат Рамбо1
на 08.12.2021 г.
Не е срамно. Просто депутатите, за разлика от някои самозабравили се министри, са чели и спазват конституцията на страната.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.