Сградата на Министерския съвет ще бъде осветена в цветовете на украинското знаме и българското знаме.
Поводът за инициативата е третата годишнина от започването на широкомащабното военно нахлуване на Русия в Украйна.
Осветяването на сградата на Министерския съвет е в подкрепа на Украйна и е израз на солидарността с украинския народ.
Осветяването ще бъде извършено днес от 19:00 часа.
Зареждане ...


17:33 / 24.02.2025
889



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.