Имайки предвид обективните обстоятелства, според мен няма какво да ни притеснява, заяви министър на вътрешните работи Даниел Митов пред журналисти, във връзка с вота на недоверие.
"Няма да констатираме системен провал във външната или в друга политика след 2 месеца и малко управление, посочи Митов.
На въпрос на журналисти дали може да продължи да работи като министър при ново парламентарно мнозинство, той отговори: Не коментираме хипотези. Нека изчакаме решението на ДПС-ДПС и тогава ще говорим кой на какво е готов.
Зареждане ...


16:42 / 01.04.2025
819




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.