Министърът на отбраната Димитър Стоянов пътува към района на инцидента на българо-турската граница, станал тази нощ, съобщиха от Министерството.
На място ще бъде проведена среща с военнослужещия, участвал в съвместния патрул със служител на "Гранична полиция“. Съвместно с представители на МВР ще бъдат обсъдени мерки за укрепване на границата.
В срещите ще участва и началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов, който също вече пътува за района на българо-турската граница.
Зареждане ...


10:48 / 08.11.2022
690




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.