Без решение министърът на отбраната нищо не може да направи. Решението за муниции към Украйна трябва да се вземе от всички, както и от Народното събрание. Това заяви в Брюксел министърът на отбраната Драгомир Заков, предаде БГНЕС.
"Това не е дело на един министър, а на колективен орган. България помага по много други начини, така че не само доставката на оръжие, ами има и други начини за подпомагане", добави Заков.
"Ние помагаме дълго време, нека да се съсредоточим само върху един елемент от една помощ, която се дава на държава, която е в конфликт. Нека да бъдем по-умерени по дадени въпроси", призова Заков.
Зареждане ...


19:15 / 21.03.2022
1604



Анонимен
на 22.03.2022 г.
Поредния натовски близач !!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.