Министърът на правосъдието Георги Георгиев проведе работна среща с представители на Трансперънси Интернешънъл България.
На нея бяха обсъдени конкретни идеи за сътрудничество в областта на подобряване на нормативната уредба, отнасяща се до осигуряване на прозрачност в работата на публични институции, превенция и противодействие на корупцията, както и взаимодействие във връзка с ангажиментите на България по Монивал.
Двете страни се споразумяха и за подготовка на меморандум за сътрудничество за конкретни мерки и инициативи.
Зареждане ...


17:55 / 13.02.2025
733




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.