Министърът на здравеопазването доц. Силви Кирилов отправи поздрав към абсолвентите и ръководството на Медицинския факултет и Медицински университет - София по повод тържественото дипломиране на лекарите от Випуск 2024.
"Днешната церемония е кулминацията на съвместните Ви усилия да подготвите висококвалифицирани медицински кадри, готови да се изправят пред предизвикателствата на професията", посочи доц. Кирилов.
Той увери бъдещите лекари, че времето, посветено на знанията в областта на медицината, е една от най-перспективните инвестиции в бъдещето. "Сигурен съм, че с постиженията си ще продължите да издигате авторитета, както на МУ-София, така и на най-благородното призвание, основано на грижите за здравето и живота на хората", заяви здравният министър, съобщиха от МЗ.
Зареждане ...


14:42 / 26.02.2025
1006





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.