Мъж е паднал от високите етажи на болница "Свети Георги" в Пловдив. Инцидентът се е случил на 3 ноември. Състояние на мъжа е било много тежко и се наложила оперативна намеса. Mъжът е бил пациент на болницата. Той е на 25 години. Все още не е ясно дали става дума за опит за самоубийство или нещастен случай

Случаят се разследва. Това е пореден подобен инцидент, който се случва от високата сграда на Университетската болница.