Двама рецидивисти на 23 и на 34 години са заловени след бързи оперативни действия на служителите на Първо РУ и са задържани в ареста с мярка до 24 часа, съобщиха от пресцентъра на полицията във Варна.
Установено е, че те са проникнали в магазин за хранителни стоки в центъра на града, чрез взломяване на катинар и са извършили кражба на сладолед -148 бр. на фунийки и четири броя кутии от по 1 кг.
Сигнал за извършеното престъпление е подал управителят на търговския обект.
По случая е образувано досъдебно производство и е постановена мярка "задържане за срок до 72 часа“.
Зареждане ...


11:11 / 18.06.2022
515






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.