Автомобил е самокатастрофирал на излизане от Ботевград. В колата са пътували две момичета - водачката, на 22 години, е починала на място.
Другото момиче, също на 22 години, алкохолно повлияно, е отказало хоспитализация, съобщава "БНТ".
Сигналът за инцидента е подаден в 2.36, веднага тръгва линейка, която е на мястото в 2.48.
Зареждане ...


10:58 / 19.10.2021
357






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.