В центъра на столицата е станала катастрофа. Инцидентът се е случил на булевард "Васил Левски" в посока Сточна гара след паметника на Васил Левски, научи Sofia24.bg. В 13:15 часа е получен сигнал за ПТП между автомобил и мотоциклет, съобщиха от пресцентъра на МВР за нашата медия. Мотоциклетистът е прегледан от медицинско лице.
Временно е затруднено движението в района на инцидента. Шофирайте внимателно.
В групата "Катастрофи в София" бяха публикувани снимки от мястото на инцидента. Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа Facebook:
- На това място редовно се прави обратен и го отнасят мотористите.
- Отнасят го, защото не спазват ограниченията.
- Съдейки по мотора, този път е било в ограничението.
- Но масово не спазват и претендират, че за мотор не можело/трябвало да се спазват. И после като попаднат в подобна ситуация няма време за реакция.
- Какво задръстване в неделя, когато столичани са по родните си места?
- Има вече.
- Тези докога ще се пречкат? Вървим към зима, да си купят коли!
- Ей, все мотористите са ви виновни, че в колите говорите по телефона и не гледате къде карате.
Зареждане ...


14:30 / 23.10.2022
841







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.