Мъж е докаран в тежко състояние в УМБАЛ "Свети Георги", след като е паднал от 4 етаж на сграда, разбра екслузивно Plovdiv24.bg.
Той е докаран до най-голямата болница в страната с медицински хеликоптер, видно от кадрите, с които само Plovdiv24.bg разполага.
От лечебното заведение потвърдиха, че се касае за пациент с множество травми, пострадал след падане от 4-тия етаж във Велинград. Лекарите се борят за живота му, тъй като е в критично състояние.
Зареждане ...


17:47 / 19.01.2025
1179







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.