Мъж на 59 г. е починал при катастрофа на пътя село Баница-град Враца, съобщават от ОД на МВР гр. Враца.
На 06.11.2022г., около 12:40ч. на пътя с.Баница-гр.Враца катастрофирали два леки автомобила. Убит е 59-годишен мъж от гр.София, ранени са други двама пътници от автомобилите . Пробите за алкохол и наркотични вещества на водачите са отрицателни. Образувано е досъдебно производство.
Зареждане ...


09:43 / 07.11.2022
275







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.