57-годишен мъж почина в автобус по линия №2 на градския транспорт в Благоевград, съобщава БГНЕС.
Сигналът е получен около 11:45 ч. На място са изпратени служители на Спешна помощ и полицията.
Лекарски екип е констатирал смъртта на пътника в автобуса. Пътниците са свалени от автобуса, извършва се оглед от полицията, няма данни за насилие.
Зареждане ...


13:16 / 10.01.2022
653






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.