Досъдебно производство за нанасяне на телесна повреда е образувано срещу 24-годишен жител на монтанското село Лехчево, съобщиха от ОДМВР - Монтана.
На 21 октомври 2022 г. около 21.00 ч. на ул. "Владимир Заимов" в селото 24-годишен местен жител взел бутилка бира, изпусната от 14-годишен от същото село. Момчето поискало от мъжа да му върне бирата, при което той му нанесъл три удара в областта на челюстта.
По случая е извършен разпит на свидетел и образувано досъдебно производство по чл. 129, ал. 1 от НК.
Зареждане ...


16:10 / 24.10.2022
305







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.