Влак е прегазил мъж в Пловдив. Трагедията се е случила вчера по обяд в района на болница "Каспела"/

Мъжът е скочил под бързия влак, насочващ се към Централна гара. Машинистът е успял да спре, но едва, след като човекът се е хвърлил на релсите.  Машинистът предприел действия за спиране на влака, но разстоянието било твърде малко и се стигнало до фатален удар. Самоличността на мъжа и мотивите му за самоубийството се изясняват. 

Движението на влаковете е било затруднено за няколко часа.