81-годишен мъж от с. Овча Могила е загинал при катастрофа на пътя Плевен – Бяла, в района на кръстовището за селата Морава и Овча Могила, съобщиха от ОДМВР-Велико Търново.
По първоначална информация лек автомобил "Пежо", движещ се в посока Бяла, управляван от 81-годишен мъж е напуснал пътното платно и се е ударил в крайпътно дърво. В резултат на това на място е загинал водачът на автомобила, а съпругата му е с фрактура на подбедрена кост.
Тя е настанена за лечение в плевенска болница. Причините за произшествието са в процес на изясняване. По случая е започнато досъдебно производство.
Зареждане ...


10:53 / 14.02.2023
249







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.