Софийската дирекция на НАП осъди, на всички инстанции, частен съдебен изпълнител, който е ощетил държавата с над 700 000 лева.
Заедно с лихвите, дължимата сума към хазната става над 1 милион лева.
Частният изпълнител е образувал дело в полза на дружество от Ловеч с вземания от софийска компания. Той обаче не е присъединил НАП към списъка на кредиторите, а събраното вземане е предадено на частната компания и веднага изтеглено от банковата сметка.
За случая са сезирани Министерството на правосъдието и Камарата на частните съдебни изпълнители.
Зареждане ...


13:29 / 10.11.2021
353







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.