Националният съвет на "БСП-Обединена левица" се събира, за да вземе решение за участие на партията в правителство.
След първоначалната информация, че социалистите ще участват в редовно правителство с четирима министри и един вицепремиер, се появи напрежение сред редиците на БСП, напомня обществената телевизия.
Някои от участниците в коалицията заплашиха с излизане от състава й, ако се вземе решение за управление с ГЕРБ.
В петък Атанас Зафиров изрази надежда, че през новата седмица България ще има редовен кабинет.
Зареждане ...


09:43 / 12.01.2025
1052



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.