Народното събрание не успя да започне работа поради липса на кворум. Само 89 депутати се регистрираха в пленарната зала, предаде репортер на Агенция "Фокус".
Заместник-председателят на Народното събрание Йордан Цонев обяви почивка до 9:35.
В пленарната зала не присъстваха народните представители на парламентарните групи на "ГЕРБ-СДС", "Продължаваме промяната" и "Демократична България".
Зареждане ...


10:13 / 18.11.2022
199




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.