Българка изрази възмущението си в социалната мрежа Facebook, видя Sofia24.bg. Тя качи покупките си от няколко магазина и ядосано отсече: "Ако някой все още не е разбрал как изглеждат 100 лева в България!". Публикуваме целия текст без редакторска намеса:
"#безкоментар #Българийолюбима... Скромен съботен пазар (за млечните и зеленчуците нямам касов бон, но са на стойност 20 лева), зад кадър има 4 сладоледа (на промоция!!!). Ако някой все още не е разбрал как изглеждат 100 лева в България. Най-бедната държава в Европейския съюз! С минимална работна заплата 710 лева и средна БРУТНА заплата 1710 лева, което нетно е около 1320 лева".
Зареждане ...


14:33 / 19.10.2022
1603






еди мърфи
на 19.10.2022 г.
аз тук виждам само вносни и скъпи продукти-почти ненужни покупки-който яде боровинки и сладолед през ноември да не се оплаква-много сме далече от това да се научим да пазаруваме както трябва,а после се оплакваме
Real jazz
на 19.10.2022 г.
Че то така сме всички госпожа...истината е че в България става все по лошо за живот, работодателите все повече режат служителите си ги махат от работните им места, все повече пенсионери има във всяка фирма...
Rmrmrm
на 19.10.2022 г.
Това от пепко какво е..... Тези филтри за каната, които и аз ползвам и за нищо не стават и са 25 лева, плюс боровинки за 10 лева и тази глупост от пепко сигурно 30 лева....... Утре снимай едно СОНИ, 2 перални МИЕЛЕ и 3 бутилки Дон периньон и малко хайвер и пак казвай колко са 100 лева..... А, че един ОБЩАК до обед вече взима 70 лева, една баня с плочки, труд и обзавеждане е шест бона никой не казва нищо.... 100 лева са си 100 лева.... Ето виж...... 2 пилета - 20 лева, 2 кг кайма 15 лева, 2 кг сирене 25 лева, 1 кг кашкавал 20 лева, 3 кг домати 10 лева, 2 кг краставички 5 лева......и 700 грама РАКИЙКА...... ЕТО ТИ НЕЩА, КОЙТО СПОКОЙНО ЕДИН ЧОВЕК МОЖЕ ДА ИЗКАРА ПОНЕ!!!! ЕДНА СЕДМИЦА.... ДА НЕ КАЖА И 1О ДЕНА.... ЧЕ Е СКЪПО СКЪПО Е, НО ПЪК ЧАК ТОЛКОВА, ЧЕ ДА РЕВЕТЕ...... КОЙТО ВЗИМА 710 НЕ КУПУВА ГЛУПОСТИ ОТ ПЕПКО, НЕ ФИЛТРИРА ВОДИ.... ЛЕК ДЕН
ZdNik
на 19.10.2022 г.
Къпини боровинки през октомври?Филтри за кана по 20 лв./ 18 Евро ? Спам...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.