20-годишен мъж от Царево е потрошил в петък стъклата на часовникарско ателие, на леки автомобили, паркирани на различни улици в града, както и на три осветителни тела от парковото осветление на алеята, свързваща Царево и кв. "Василико", съобщиха от полицията.
Причините за деянията му, както и стойността на нанесените щети, са процес на изясняване, съобщиха от полицията. Работата по случая продължава.
Зареждане ...


09:25 / 19.01.2022
443






Анонимен
на 20.01.2022 г.
Кой иска да направи от този хубав град и на хората му само бели Защо сме толкова лоши и неблагодарни!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.