Свобода на изразяване, свобода на протест, свобода на различно мнение всичко е потъпкано. Това заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова във връзка с протестите пред Паметника на Съветската армия в столицата заради неговото демонтиране, предаде репортер на Sofia24.bg.
"Недопустими неща се случват. Човек от областната управа е бутнал ограда умишлено и силово върху Георги Свиленски. Той е с разрязана ръка. В момента се намира в ИСУЛ, лекарите взимат мерки", заяви тя.
"Щом се посяга на депутати представете си какво може да се случи на всеки един човек“, допълни Нинова.
"Разрушавайки паметници, разрушавате историята на България“, категорична бе тя.
Нинова призова ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ да спрат. Според нея това довежда единствено до омраза и разделение.
Зареждане ...


13:16 / 12.12.2023
730




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.