Втора донорска ситуация за 2022 година реализира тази нощ мултидисциплинарен екип в УМБАЛ "Св. Марина“ – Варна, воден от проф. д-р Вилиян Платиканов, съобщиха от пресцентъра на здравното заведение.
Донорът е жена с тежко мозъчно заболяване, а екип от румънски лекари ще извърши трансплантациите на органите.
Ръководството на УМБАЛ "Св. Марина“ – Варна изказва съболезнования на близките на пациентката и им благодари за проявената човечност в този труден момент.
Зареждане ...


12:09 / 28.01.2022
220






Анонимен
на 29.01.2022 г.
Лекарите са престъпници, те са убийци, по-големи престъпници от тях няма!
Анонимен
на 29.01.2022 г.
Лекарите живи ще ва вкарат в гроба!
Анонимен
на 29.01.2022 г.
Не съм анонимна, казвам се Селиме Али от Търговище съм.
Анонимен
на 29.01.2022 г.
Никой да не си дарява органите, няма нужда, България е пълна с боклуци, не заслужават!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.