Трима души са загинали в тежка катастрофа между две коли в Старозагорско, съобщи Нова телевизия. Пътният инцидент е станал на пътя между селата Средец и Тракия.
Пътят е хлъзгав, след завял дъжд и това е една от възможните причини за трагедията.
След удара между двете коли едната е изхвърчала от пътя в нива, другата се е завъртяла на мокрия асфалт.
На мястото има полиция, пожарна кола, а движението е пресутановено.
Зареждане ...


12:42 / 29.11.2022
376







Rmrmrm
на 29.11.2022 г.
Бог да ги прости мъртвите.... Жалко, много жалко..... Но сега гледам новините, за онези момчета, загиналите в дупката.... Веднага 1200 комисии се самосезираха, всяка да каже, че ДУПКАТА НЕ БИЛА ОБЕЗОПАСЕНА........ Е, УБАО, МАЙНЪ....!!!!! НА СНИМКАТА, КАТО ГЛЕДАМ АСФАЛТА КАКЪВ Е..., ЗАЩО СЪЩИТЕ КОМИСИИ НЕ ИДАТ НА МЯСТО, ЗА ДА ВИДЯТ НАЛИ Е ОБЕЗОПАСЕНО??????? ПУКНАТИНИ, ЗАВАЛЯЛ ДЪЖД, ПРЕЗ НОЩТА ЗАМРЪЗНАЛО И ЕТО ТИ ЕФЕКТА..... АКО БЕШЕ ВСИЧКО НАРЕД, БЕЗ ПУКНАТИНИ, С НАКЛОН НАСТРАНИ, ДА СЕ ИЗТИЧА ВОДАТА, ПРИ НАЙ МАЛКИ ВЯТЪР НЯМАШЕ ДА ИМА ВОДА НА ПЪТЯ......АМА НИЕ, ВСИЧКИ НАРОДИ СМЕ ОВЦЕ....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.