Нова пощенска марка тръгна от България към Европейския парламент. Тя е посветена на 75 години от създаването на Димитровград и днес беше официално валидирана и пусната в обръщение.
Марката изобразява емблематични сгради в бригадирския град и хората, които са го създали. Тя е в тираж 5500 броя и заедно с нея са отпечатани специални пликове и картички, информира Нова тв.
Първата марка беше изпратена в изнесена пощенска станция към председателя на Европейския парламент Роберта Мецола с пожелание за здрава, единна и силна Европа.
Зареждане ...


20:56 / 20.10.2022
307






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.