Със заповед на министър-председателя Кирил Петков са освободени трима заместник-министри на земеделието, храните и горите – Явор Гечев, Крум Неделков и Георги Събев.
Това съобщиха от пресцентъра на Министерски съвет. Мотивите за решението на премиера не са посочени.
Зареждане ...


20:20 / 20.12.2021
790







smotan mc
на 20.12.2021 г.
Продължаваме подмяната
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.