От 8 часа до 12 часа, движението от 31-ви до 37-ми км на АМ "Струма", в посока Кулата, ще се осъществява в една лента, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". За полагане на пътна маркировка ще бъде ограничено преминаването по изпреварващата лента. Трафикът ще е в активната.
От 12 ч. до 18 ч. трафикът от 37-ми до 35-ти км на магистралата в посока София ще е само в активната лента.
Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.
Зареждане ...


08:59 / 08.11.2021
439






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.