Движението от км 59 до км 57 на АМ "Тракия", в посока София, се осъществява само в активната лента поради косене на тревни площи в средна разделителна ивица, съобщават от АПИ. Ограничено е движението в изпреварващата.
Шофьорите да карат с повишено внимание и от км 116 до км 106 на магистралата, в посока София. В участъка се полага пътна маркировка и е ограничен достъпът до аварийната лента.
Зареждане ...


11:49 / 06.10.2022
261






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.