Временно движението при 51-ви км на АМ "Тракия" в платното за София е в една лента. Поради ремонт на асфалтовата настилка е ограничено преминаването по активната лента, съобщават от АПИ.
Трафикът се осъществява в изпреварващата. Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание и да спазват стриктно поставената пътна сигнализация.
Зареждане ...


10:51 / 07.10.2022
304






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.