За километрично задръстване на АМ "Хемус" в посока София, сигнализира читател на Sofia24.bg.
Тапата се образува малко преди тунел "Ечемишка", а причината е стеснение на пътя поради ремонт.
Колите са принудени да се движат само в една лента, а аварийната е заета от прегряли автомобили. Ситуацията предразполага към инциденти, тъй като изнервени шофьори се опитват да си прокарат път, именно през аварийното платно.
Автомобилите се движат изключително бавно в участъка, който се намира на около 50 км от столицата. След тунел "Ечемишка", потокът се разделя във всички ленти и движението се осъществява нормално.
Зареждане ...


16:23 / 02.01.2022
585






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.