Огромна тапа се е образувала на АМ "Тракия". За това съобщават шофьори.
Задръстването е в района на Вакарел в посока София. Причината - обследване на пътната настилкам, но пътуващи съобщават и за възникнала тежка катастрофа.
Има закъсали автомобили в аварийна лента.
Очаквайте подробности.
Зареждане ...


12:29 / 25.03.2025
677






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.