Огромни задръствания са се образували на Орлов мост в столицата, съобщи репортер на Sofia24.bg. Преминаването се осъществява за около 40 минути. Опашката от автомобили стига до площад “Журналист“.

Шофьорите са изнервени и натискат клаксони.

Sofia24.bg вече информира, че организираният протест днес може да бъде причина за задръствания в столицата.

Националният протест и автошествие е организиран от КНСБ и КТ “Подкрепа" с настояване за по-високи доходи, приемане на бюджет 2023, подкрепа на енергийно уязвимите потребители в навечерието на зимния сезон, защита на синдикалните и трудови права на работещите хора.