Двама полицаи са арестувани за подкуп, съобщава БНТ. Искали са по 500 лева рушвет, за да не санкционират шофьори.

Със специални разузнавателни средства са събрани доказателства за два случая.

В единия униформеният поискал парите от шофьор на камион, който превозвал незаконно изсечени дърва.

Двамата са били командировани в Благоевградска област с антикорупционна цел.

Задачата им била да се рутират с колегите си, за да се намали корупционният риск.