Шофьори сигнализират за опасно препятствие на пътя София - Самоков. Част от участъка е неасфалтиран, предава Нова тв.
"Вече година има огромни дупки на пътя. Ремонтът беше спрян без причина. Близо 100 метра няма асфалт", каза един от шофьорите.
От АПИ заявиха за, че има ремонтни дейности, които трябва да подобрят технико-експлоатационните качества на пътя.
Оттам обещават да довършат ремонта съвсем скоро.
Зареждане ...


12:35 / 02.11.2022
283




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.