Осъдиха мъжа, заплашил с убийство председателя на 46-ото Народно събрание Ива Митева. Обвиняемият е с наказание "Пробация“ за срок от 3 години. Две години той трябва да полага и по 200 часа "безвъзмезден труд в полза на обществото“, съобщават от държавното обвинение.
От Прокуратурата припомнят, че на 2 септември мъжът е изпратил имейл на Министерството на правосъдието с думите: "В София съм, имам оръжие и ще я убия, има майка, и нея я знам къде живее“.
Зареждане ...


17:21 / 14.10.2021
633






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.