Шофьорът на таксиметров автомобил, блъснал жена на пешеходна пътека в Благоевград снощи, е освободен от ареста, защото при преглед било установено, че е с високо кръвно налягане. В същото време, 47-годишната жена, блъсната снощи, е транспортирана към "Пирогов" с мозъчен хематом, предаде БГНЕС.
Пътният инцидент стана в събота към 18 часа на бул. "Димитър Солунски" при бившата "Мототехника“. Според свидетели жената е говорила по телефон по време на пресичането, а таксито се е движело бавно, заради натоварения трафик.
Зареждане ...


09:30 / 06.11.2022
499







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.