От една от най-големите банки, опериращи на територията на България, съобщиха за проблем при тяхното обслужване.
"В момента се наблюдават временни технически затруднения при работата на АТМ и ПОС терминалите на банката. Заедно с партньорите ни, екипът на банката работи с висок приоритет за отстраняване на проблема възможно по-скоро", съобщиха от UniCredit Bulbank.
От банката се извиняват за създаденото неудобство.
Зареждане ...


14:08 / 06.04.2025
1212






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.