За километрично задръстване на магистрала "Тракия" в посока Бургас съобщават шофьори.

Тапата започва преди ремонта до Ихтиман и според очевидци е повече от 7-8 км към този момент. Отбелязана е и в Waze.

Няма данни за инцидент. 

Припомняме, че от АПИ съобщиха, че днес ремонтите в Софийско и Ямболско ще приключат и движението ще бъде облекчено. Предвидени са и мерки за олекотяване на трафика през уикенда - ограничаване на тежкотоварните МПС.