Националният осигурителен институт напомня, че във връзка с предстоящото изплащане на еднократна добавка от 75 лева към пенсиите на лицата с приключил цикъл на ваксинация срещу COVID-19, не е необходимо подаването на изрично заявление за получаването на тази сума.
На всички правоимащи пенсионери ще им бъде изплатена полагащата им се добавка заедно с пенсиите за месец февруари.
Зареждане ...


16:21 / 29.12.2021
315







Анонимен
на 29.12.2021 г.
Редно е от НОИ да информират КИРО - НЕГРАМОТНИКА че жените се пенсионират преди да навършат 65 години и ще бъдат ОЩЕТЕНИ жени които вече са се ваксинирали .
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.