Собственикът на в. "Труд" Петьо Блъсков пристигна с камион и хамали, които да натоварят вещите от редакцията. За това съобщиха от БНТ.
Натискал е клаксона на автомобила на бариерата, защото не са му дали достъп. Чакат хората от Областната администрация.
Все още няма и достъп до сайта на вестник "Труд" след снощната хакерска атака.
Зареждане ...


10:24 / 07.12.2021
523







Иво Капиталиста
на 07.12.2021 г.
Този какъв цирк направи, защото не обича да си плаща. Мисли, че още е комунизъм, хвалиш вожда и не плащаш, ама нещо не му се получи на гербавият комуняга.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.