В социалните мрежи попиляха "специалистката" с плитките и каската, ръсеща "мъдрости" от антиваксърския протест от сряда, видя Burgas24.bg. Изказването на "училата 6 години биология" жъне подигравки, колажите с нея вече са десетки, а коментарите - хиляди.
Потребители с чувство за хумор дори са организирали събитие под наслов "Масово учене на биология 6 години". То е приковало вниманието на хиляди, над 1000 вече са отбелязали, че ще присъстват.
Припомнете си едно от най-култовите лица от протеста в нашето видео! Част от колажите може да видите в галерията със снимки.
Зареждане ...


15:06 / 14.01.2022
824






ZyklonB
на 14.01.2022 г.
Такива са нашите антиваксъри , проС до простака ,а след него още по-проС с каска предпазваща го от 5г мрежата ,чипове и най-важното да не земе да се появи мозък в тая кратуна
Linchpin
на 14.01.2022 г.
Дълги години "Кой ще ни даде парьи" на кърджалийската учителка ми беше любимо. Но...биоложката направо кърти! :)
el_shaman
на 14.01.2022 г.
Шест години е учила за оператор на биологични единици,а като завършила, загубила стадото:)
filibe
на 14.01.2022 г.
След 6 години биология,мозъкът и е излъскан като топче за лагер.Но всички тези за за психиатрично заведение начело с водачите им от Партията.
Генади Овена
на 14.01.2022 г.
С тази разлика, че “Грета по света” е с доказана форма на малоумие и нанесе много повече щети на глобалното население от колкото лелката с каската на площада… Какви щети ли? Сметките ви за ток харесват ли ви? Не? Това е само началото ;)
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.