"Цените на имотите ще тръгнат малко надолу, но това няма да достигне драстични крайности", заяви в "Денят започва" Александър Бочев от Национално сдружение "Недвижими имоти".
По думите му в последните години има завишено търсене.
Според Александър Бочев е достигната пиковата точка на цените на имотите.
"Пловдив, Варна и Бургас достигат София. Обичайно е юли и август да има по-малко сделки. Реално едно покачване на цените от 10-15%, означава поевтиняване на фона на инфлацията", каза още Александър Бочев.
Той уточни, че двустайните и тристайните апартаменти са еднакво търсени.
Зареждане ...


10:07 / 30.09.2022
334







Стефан Симеоновски
на 30.09.2022 г.
Какви имоти са това? Нискокачествени кутийки в гета за спане на прииждащите...
Rmrmrm
на 30.09.2022 г.
Едно покачване с 15%......ЗНАЧИЛО НАМАЛЕНИЕ.... ХАХАХА.... ХАХАХА.... ХАХАХА.... БОЙ ПО КАСКАТА, БОЙ..... ХАХАХА..... ХАХАХА....... ХАХАХА...... И КАК НЯМА ДА СА ЕДНАКВИ ЦЕНИТЕ.... КАТО ИДЕШ В МАГАЗИНА ЖЕЛЯЗОТО И НА СЕЛО И В СОФИЯ Е НА ЕДНА ЦЕНА..... ТУХЛАТА СЪЩО.... ДЪРВЕНИЯ МАТЕРИАЛ И ТОЙ...... ВАЖНОТО Е ЩОМ ОТ 1000 СТАНЕ 115О Е НАМАЛЕНИЕ.... ХАХАХА.... ХАХАХА...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.