Пред македонското посолство в София граждани полагат цветя в знак на съчувствие към загиналите македонски граждани. В трагичната автобусна катастрофа, случила се тази нощ в България, загинаха 45 души, сред които 12 деца.
Млади жени оставят цветя и играчки. Хората споделят, че го правят в знак на съчувствие към мъката на семействата на загиналите в катастрофата.
Правителството на Република Северна Македония обяви тридневен траур, съобщи правителствената пресслужба, цитирана от агенция МИА.
Държавните знамена пред сградата на правителството са спуснати наполовина.
Зареждане ...


14:27 / 23.11.2021
513






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.